Polityka prywatności

Postanowienia ogólne

  1. Podmiotem administrującym serwisem jest "Nadmorskie wczasy" z siedzibą przy ul. Boguckiego 27, 80-690 Gdańsk, zwanej dalej Operator.
  2. "Nadmorskie wczasy" zastrzega sobie prawo do wprowadzania bez wcześniejszego powiadamiania zmian w Polityce Prywatności. Aktualna i jedyna obowiązująca wersja Polityki Prywatności znajduje się pod adresem nadmorskiewczasy.eu.
  3. Naczelną zasadą Polityki prywatności Operatora jest nieudostępnianie stronom trzecim danych Użytkowników i Klientów w żadnej formie.
  4. Jeżeli nie zgadasz się z zasadami naszej Polityki Prywatności prosimy o nie korzystanie z Serwisu.

Pliki cookies

  1. nadmorskiewczasy.eu nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji pobieranych przez maps.google wymaganych do obsługi mapy na na naszym serwicie.

Gromadzenie i przetwarzanie danych marketingowych

  1. Umieszczanie przez Użytkowników danych w Serwisie poprzez wypełnienie formularza kontaktowego i wysłanie zapytania ofertowego skutkuje zapisaniem tychże danych w bazie administrowanej przez Operatora i wyrażeniem zgody na ich wykorzystanie i przetwarzanie w celach marketingowych np. w celu przygotowania oferty handlowej.
  2. Do gromadzonych danych należą: imię, nazwisko, telefon, adres e-mail oraz treść zapytania.

Dziękujemy z skorzystanie z naszego Serwisu.